מה זה חקירת אישות?

המשמעות של חקירת אישות הינה חקירת בגידה. מדובר בסוג חקירות נפוצות מאוד שמשתייכות למעמד האישי, חקירות שבהן צד אחד חש שהצד השני בוגד בו על ידי ניהול רומן. אין ספק שסוג חקירות אלה הן רגישות בתחומן ומעורבים בהן לא מעט אמוציות שמאלצות שיטות מעקב בלעדיות.

חקירת אישות תחל כשמתחילות חשדות לגבי הצד השני, שבאות לידי ביטוי בהתנהגות, בהיעדרויות שלא היו קודם ועוד מכלול של סימנים מחשידים. זאת העת ליצור קשר עם חוקר אישות שיכול לאמת את החשדות בזמן קצר יחסית או במקרה הטוב להפריך אותן. החוקר עצמו, אמור להעניק לאדם שמבקש את הסיוע שלו, תחושת ביטחון ואת ההרגשה שהוא נמצא בידיים מקצועיות.

דברו איתנו

אישיות החוקר                                                                                                          

חוקר אישות שעוסק בתחום החקירות הוא חוקר שלמד והוסמך לפי החוק, שנמצא תמיד תחת פיקוח ומדי שנה חייב לחדש את הרישיון שלו. חוקר שעוסק בתיק של בגידה מתמודד לא פעם עם לקוחות שנמצאים במצב מורכב ולעיתים בעיצומו של משבר גדול. החוקר, על מנת שיוכל לקבל את כל האינפורמציה המהימנה ויצליח לסייע, יהיה מוכרח לגלות אנושיות וסימפטיה כלפי הלקוחות שלו, להיות דיסקרטי ואמין ביותר ולגלות גמישות מחשבתית ויצירתיות בכל דמות שהוא מגלם בזמן שהוא עוקב אחר החשודים שלו. הוא מוכרח להיות בעל כישורי שיחה, ורבלי ולבבי על מנת שהבריות יתחברו אליו, וכך יצליח למעשה להגיע לאמת אליה הוא חותר.

 

טכניקות בהן החוקר נעזר                                                                                    

במהלך כל מעקב החוקר עושה שימוש במגוון של טכניקות. הוא מסתייע עם כל כלי חוקי שעומד לרשותו, כמו מעקב סמוי אחרי בוגדים או איתור של כל הפרטים האישיים של החשוד, תיעוד שלו במפגש מסוים באמצעות מצלמות, בדיקה במאגרי הרשתות השונות ובנייה של תיק עם מקבץ הוכחות, כל זה כאמור ללא פגיעה בכבודו של החשוד.

אם אתם חושדים בבגידה או בחוסר אמון מצד של בן/בת זוג, פנו אלינו דרך האתר – רז חקירות או בטלפון 03-9566060 ואנו נסייע לכם לגלות את האמת בצורה שתשמור על כבודכם.