הסיפור השבועי – "עיניים עצובות" עו"ד אייל סברו חוקר פרטי – רז חקירות

ראובן היה גבר באמצע שנות החמישים לחייו, עובד חברה ציבורית גדולה, נשוי לגילה עקרת בית, ואב לבת נשואה ומאושרת, שהפכה אותו לסבא מאושר.

הכל היה טוב בחייו של ראובן עד שהתחיל לחשוד כי לגילה יש רומן מהצד. זה התחיל בחשדות ששנים לא ליוו אותו נוכח יחסי הכנות ביניהם, בהמשך כשהחשדות הציקו קצת יותר, פנה לגילה וביקש הסברים לאיחורים שלה מהחוג לריקודי עם, גילה סיפקה תשובות מתחמקות, מה שהעלה את חשדו. בהמשך כששם לב כי גילה של 35 השנים האחרונות שלו, איננה אותה גילה, הבין כי משהו קורה בחייה וביקש להיפגש איתי.

ישבנו במשרדי, ראובן היה אדם נחמד, עבורו לגלות כי אשתו האהובה בוגדת בו תהיה מרה גדולה מאוד. סיכמנו על שני ימי מעקב שיתבצעו בחוג לריקודי עם של גילה, שם חשד ראובן כי קורה "הדבר", כך קרא לזה.

יום המעקב הראשון התחיל למחרת בערב, גילה יצאה מביתה בשעות הערב, לבושה טייטס שחור וחולצה שחורה צמודה, שהבליטה את חמוקיה. גילה הגיעה לחוג לריקודי עם שהתקיים במרכז ספורט מקומי ומיד השתלבה עם ההמון הרוקד.

גילה רקדה במרץ בערך כשעה, לאחריה יצאה להפסקת סיגריה בקפיטריה ומשם התגנבה החוצה. נכנסנו לכוננות מלאה, ידענו שעכשיו הכל יכול לקרות ולא טעינו… גילה נכנסה לרכב מנהלים מפואר שבתוכו ישב גבר גבוה ושמן עם שפם וסיגר שהמתין לה, השניים יצאו בחריקות צמיגים מהחניון. נסענו אחריהם תוך שאנחנו מתעדים כמובן את כל המהלך, כעבור 20 דקות השניים הגיעו לבית מגורים יוקרתי ונבלעו בתוכו. בכניסה לבית עוד הספקנו לצלם אותם מתחבקים, ומפליא מכל היה שגילה היא זו שפתחה את דלת האינטרקום עם מפתח, מה שגרם לי לחשדות נוספים. השניים שהו שם למעלה משעה ומחצה, שלאחריהם ירדו יחדיו והאיש החזיר אותה  לחוג, גילה נפרדה ממנו בנשיקה קצרה שכמובן תועדה אף היא.

רוצים לקבל את הסיפור השבועי בכל שבוע מאת החוקר הפרטי אייל סברו? הצטרפו לרז חקירות בפייסבוק!

המעקב והביצוע של גילה היו מושלמים, מצד אחד דפקה כרטיס בחוג לריקודי עם, מצד שני נהנתה מהגבר הנוסף. בסיום המעקב כשגילה נכנסה לביתה, נסעתי לכתובת ההיא שבה ביקרה, בירור קצר עם שכן העלה כי מדובר בדירה מושכרת לאישה מבוגרת. ידעתי כי הדירה הושכרה על ידי גילה כשבודאי הגבר האחר משלם, מכיוון שלגילה יש מערכת חיים כפולה.

ביום המעקב השני חזר הדבר על אותה מתכונת!!! ריקוד של שעה, פגישה של שעה וחצי, חזרה לחוג והביתה. ידעתי שכשראובן יגלה זאת הוא יתמוטט, הזמנתי אותו לפגישה והמתנתי לו עם כוס מים קרים וקפה חזק, הראיתי לו את הקלטות והתמונות והסברתי לו בעדינות כי אני משער שמדובר בדירת מסתור של גילה זה תקופה ארוכה. ראובן היה בשוק מוחלט, ישבנו ודיברנו על העניין, פרשתי בפני ראובן מספר דרכים לפעול בנושא, ראובן החליט שהוא מעדיף לגלות כמה שיותר פרטים ואז לפעול לגירושין מגילה, במהלך השיחה סיפר לי על דברים נוספים שקרו לו במהלך חיי הנישואין עמה, דבר שלא סיפר לי קודם ובעקבות כל אלו החליט כי יאסוף מידע נוסף לקראת הגירושין מגילה. החלטנו כי נפעל לבירור פרטים נוספים ואכן כך היה. ב  3 הימים שלאחר מכן פעלנו לקבל פרטים אודות הדירה, זו מסתבר מושכרת על ידי משפחה מתל אביב לגילה עצמה מזה שנתיים!!! הבחור נשוי באושר לעורכת דין, מתגורר בתל אביב ובעל מעמד גבוה. בקיצור, השניים זוג לכל דבר כבר שנתיים לערך, ראובן שקיבל את המידע היה בהלם נוסף. מפגישה לפגישה קיבל את הדברים בצורה קשה יותר ויותר, ראיתי כי בריאותו רופפת, למרות שעשה מאמצים להסתיר ולחייך לעברי. בינתיים פעלתי לבירור הנושא הכלכלי של גילה.

ראובן חשד כי גילה החביאה כספים שצברה עם השנים כשניהלה את משק הבית והבנק בעצמה וביקש ממני גם בנושא זה לפעול ואכן כך עשיתי. עבר למעלה מחודש מאז הגילוי הראשוני לראובן, אספתי עבורו מספיק מידע. הוא כבר התקשר לעורך דין נחמד והכל היה בסדר, עד אותו יום שהוא לא הגיע לפגישה נוספת איתי.

חיפשתי אותו למחרת הפגישה שלא קוימה והוא לא ענה בפלאפון, לא היו לי פרטים נוספים כי לא השאיר לי ונתתי לו ימים נוספים, הבנתי כי הוא בלחץ ואולי נסע לחופש… גם זה קורה. מאחר והיה חייב לי מעט כסף, החלטתי כעבור שבועיים לנסוע לביתו ביום שישי בבוקר, בו סיפר לי כי אינו עובד בדרך כלל. הגעתי לבניין המגורים שהכרתי היטב מימי המעקב על גילה. נכנסתי ללובי הבניין ועיני חשכו, על לוח המודעות נתלתה המודעה כי ועד בניין הבית ודייריו משתתפים בצערה של גילה על מותו הפתאומי של ראובן. צמרמורת עברה בכל גופי ושוב עברה, ושוב עברה, ראובן מת מדום לב בשנתו אמרה לי דיירת שירדה למטה בדיוק. נסעתי למשרדי ופתחתי את התיק של ראובן, הבטתי בתמונה שהשאיר לי ביום הראשון למעקב אחר גילה,  בה היה מצולם יחד עמה, עיניו היו מחייכות וידו חיבקה את כתפה, העיניים שלו חייכו אלי מאז אותו יום.

"זבוב על הקיר" – חייו של חוקר פרטי "סודות" של חוקר פרטי אייל סברו – רז חקירות

רוצים לקבל את הסיפור השבועי בכל שבוע מאת החוקר הפרטי אייל סברו? הצטרפו לרז חקירות בפייסבוק!
להזמנת הספרים: "סודות" של החוקר הפרטי ו"זבוב על הקיר" – חייו של החוקר הפרטי מאת החוקר הפרטי אייל סברו רז חקירות לקטעי וידאו של אייל סברו החוקר הפרטי – רז חקירות היכנסו.

הסיפור השבועי של החוקר הפרטי אייל סברו – רז חקירות. הסיפור השבועי הינו סיפור המבוסס על תיק חקירה אמיתי שטופל במשרד רז חקירות – אייל סברו החוקר הפרטי ועורך דין לענייני משפחה, השמות, הזהויות ופרטים מזהים אחרים שונו ע"מ לא לחשוף את לקוחותיי היקרים. הסיפור הינו לשימוש אישי בלבד. אין להעתיקו או לפרסמו בכל אמצעי או בכל מקום אחר.